FÅTÖLJER, 1 par, teak, "Lamino", Yngve Ekström för SWEDESE.

357377. FÅTÖLJER, 1 par, teak, "Lamino", Yngve Ekström för SWEDESE.

En fåtölj med brännmärkning: Swedese, Yngve Ekström.
Rygghöjder: 100 cm.

Bruksslitage En stol med lagningar och lösa skruvar.
Den andra stolen med bräckage. Renoveringsbehov föreligger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjder: 100 cm.

Antal besök: 6 798