357377. FÅTÖLJER, 1 par, teak, "Lamino", Yngve Ekström för SWEDESE.
En fåtölj med brännmärkning: Swedese, Yngve Ekström.
Rygghöjder: 100 cm.
Bruksslitage En stol med lagningar och lösa skruvar.
Den andra stolen med bräckage. Renoveringsbehov föreligger.