PARTI GRAFIK, 7 st, olika motiver, färglitografier/etsningar/akvarell signerade bl a Rune Grönjord, Nils G Stenquist etc.

357348. PARTI GRAFIK, 7 st, olika motiver, färglitografier/etsningar/akvarell signerade bl a Rune Grönjord, Nils G Stenquist etc.

Från 35x27 cm upp till 34x25 cm.

Gulnade blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade blad.

Antal besök: 981