MEDALJ, Förtjänstkorset för 40 års tjänst. Tyskland 1940-talet.

357231. MEDALJ, Förtjänstkorset för 40 års tjänst. Tyskland 1940-talet.

Diameter ca 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 4 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 789