Gästriklands Auktionskammare
Mynt, Medaljer & Frimärken
Mynt
MEDALJ, Förtjänstkorset för 40 års tjänst. Tyskland 1940-talet.
357231. MEDALJ, Förtjänstkorset för 40 års tjänst. Tyskland 1940-talet.
Diameter ca 4 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 4 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
562