Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.

Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
3572280. Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.

Två-sits, manchesterklädsel, utdragbar, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm, ca 155x85 cm, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Blekt. Smärre fläckar. Avnött/hål/skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 012