GOLV KANDELABER/LÖVSTAKE. JÄRN.

3572218. GOLV KANDELABER/LÖVSTAKE. JÄRN.

Höjd 76 cm
Längd 46 cm.

rost, färgbortfall, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm
Längd 46 cm.

Antal besök: 467