LJUSSTAKAR OCH BORDSBORSTE, gul metall, 9 delar, 1900-tal.
357146. LJUSSTAKAR OCH BORDSBORSTE, gul metall, 9 delar, 1900-tal.
Höjd 9-21 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 9-21 cm.
Bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
467