KARMFÅTÖLJER, 2st, 1900-tal.

357143. KARMFÅTÖLJER, 2st, 1900-tal.

Trästomme med svart skinnimitation.
Höjd 80 cm.
Bredd 68 cm.
Längd 72 cm.

Åldersslitage, ena dynan med märke efter cigarett.
Armstödena är lösa, båda fåtöljerna är något vingliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm.
Bredd 68 cm.
Längd 72 cm.

Antal besök: 1 029