ARKIVSKÅP, industri, 1900-tal.

357129. ARKIVSKÅP, industri, 1900-tal.

Plåt, längd 100, bredd 25, höjd 90 cm.

Slitage, repor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, rost.

Antal besök: 821