GRÖTSKÅL med LOCK samt KANNA, tomtedekor, Göteborg.

357076. GRÖTSKÅL med LOCK samt KANNA, tomtedekor, Göteborg.

Skål höjd 17 cm, diameter 21 cm.
Kanna höjd 12,5 cm.

Krackelyr, något missfärgade, kannan med nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 12,5 cm.

Antal besök: 1 032