ARMBAND, silver, stämplad UnoAErre, Italien, 1900-tal.

357053. ARMBAND, silver, stämplad UnoAErre, Italien, 1900-tal.

Bredd ca 1 cm. Längd ca 20 cm.
Vikt ca 65,9 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 65,9 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 834