SPEGEL med två vikbara hyllinsatser, 1950-tal.

357049. SPEGEL med två vikbara hyllinsatser, 1950-tal.

Inredning med hyllplan i glas. Skåpsdelens översida med i pastellgult kakel.
Total höjd 142 cm. Längd 78.5 cm.

Bruksslitage. Repor samt smärre stötmärken. Lagning/skada på kakel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 999