MARIA CACCIA. Olja på pannå. " Ballo di arlechin", signerad.

35703. MARIA CACCIA. Olja på pannå. " Ballo di arlechin", signerad.

24 x 29 cm.

Reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 29 cm.

Reva.

Antal besök: 1 090