BOKSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

357014. BOKSKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

Längd 143, bredd 44, höjd 142 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 733