NAPPE LEON. "Eva", olja på duk, signerad och daterad -55.

357003. NAPPE LEON. "Eva", olja på duk, signerad och daterad -55.

27x35cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x35cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 748