BACKAR, 3 st, trä. Coca Cola & 7up, omkring 1900-talets mitt.

356999. BACKAR, 3 st, trä. Coca Cola & 7up, omkring 1900-talets mitt.

Längd 46, bredd 30, höjd 10 cm.

Slitage, sprickor, färgbortfall, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 009