Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BRUNO HOPPE. olja på duk, porträtt, signerad och daterad 1923.
356968. BRUNO HOPPE. olja på duk, porträtt, signerad och daterad 1923.
32x42cm.
Ålderslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x42cm.
Ålderslitage.
Kalmar Auktionsverk
4 523