KAFFEKOPPAR MED FAT, 6 delar, porslin, "Sachsisk blomst", Royal Copenhagen, 1800-talets andra hälft.

356962. KAFFEKOPPAR MED FAT, 6 delar, porslin, "Sachsisk blomst", Royal Copenhagen, 1800-talets andra hälft.

6 koppar, diameter ca 7,5, höjd 5,5 cm.
6 fat, diameter 13 cm.

Bruksslitage, två koppar med mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 fat, diameter 13 cm.

Antal besök: 771