BESTICKSERVIS, 84 delar, silver, "Snäck", Guldsmedaktiebolaget. Vikt 2420 g.

356937. BESTICKSERVIS, 84 delar, silver, "Snäck", Guldsmedaktiebolaget. Vikt 2420 g.

12 skedar, längd 18 cm
12 knivar, längd 20,5 cm
12 knivar, längd 18 cm
12 gafflar, längd 18 cm
12 gafflar, längd 14,5 cm
12 skedar, längd 10 cm
12 skedar, längd 12 cm.

Bruksslitage, repor samt stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 skedar, längd 18 cm
12 knivar, längd 20,5 cm
12 knivar, längd 18 cm
12 gafflar, längd 18 cm
12 gafflar, längd 14,5 cm
12 skedar, längd 10 cm
12 skedar, längd 12 cm.

Antal besök: 931