BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-talets senare hälft.

356914. BORDSFOTOGENLAMPOR, 2 st, 1900-talets senare hälft.

Grön lampa, Gunnar Ander för Lindshammar; Höjd 43 cm inkl brännarrör.
Orange lampa; Höjd 47 cm inkl brännarrör, för elektrisk lampa, en ljuspunkt.

Bruksslitage.
Brännarröret till den elektriska lampan defekt.
Funktionerna ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Funktionerna ej genomgångna.

Antal besök: 1 144