STEN DUNÉR. Komposition med landskap, färglitografi nr 327/350, signerad och daterad 1998.

356782. STEN DUNÉR. Komposition med landskap, färglitografi nr 327/350, signerad och daterad 1998.

48x35 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

48x35 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 611