1 st Plunta, daterad 1935, höjd 19 cm
1 st Skål, diameter 18 cm, höjd 14,5 cm
1 st Bringare, höjd 17 cm
1 st Glas, diameter 8,5 cm, höjd 10 cm.
Bruksslitage.
1 st Bringare, höjd 17 cm
Bruksslitage.