HELGA HENCHEN. Väggrelief bemålad keramik.

356674. HELGA HENCHEN. Väggrelief bemålad keramik.

Adam och Eva. Signerad och daterad -52. 59x35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 716