KARMFÅTÖLJER, ett par, nyrokokostil, 1900-tal.

356633. KARMFÅTÖLJER, ett par, nyrokokostil, 1900-tal.

Klädsel av grön sammet. Skuren valnöt.

Stoppning dålig på armstöd. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737