Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
LARS WESTERMAN. "Dammen", Tempera på pannå, signerad samt daterad -00.
356516. LARS WESTERMAN. "Dammen", Tempera på pannå, signerad samt daterad -00.
32 x 24 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 24 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 327