BORDSLAMPA, i form av kandelaber, böhmisk kristall, Tjeckoslovakien, 1900-talets andra hälft.

356479. BORDSLAMPA, i form av kandelaber, böhmisk kristall, Tjeckoslovakien, 1900-talets andra hälft.

Två ljusarmar. Metallinfattningar.
Höjd 52 cm.

Bruksslitage, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 036