HELGE E LINDHOLM. Barn vid vatten, olja på duk, signerad.

356427. HELGE E LINDHOLM. Barn vid vatten, olja på duk, signerad.

54 x 64 cm.

Smärre färgbortfall, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 64 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 439