Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Skulptur
ERIC STÅHL. Skulptur, lergods, kurtiserande par, signerad samt daterad -64.
356408. ERIC STÅHL. Skulptur, lergods, kurtiserande par, signerad samt daterad -64.
Höjd 22 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Smärre fläckar.
Gästriklands Auktionskammare
2 298