SKRIVBORD, STOL OCH TIDNINGSKORG, engelsk stil, 1900/2000-tal.

356384. SKRIVBORD, STOL OCH TIDNINGSKORG, engelsk stil, 1900/2000-tal.

Idegran. Skrivbord, delvis skinnklädd bordsskiva, längd 150, bredd 90, höjd 75 cm.

Bruksslitage, lagning på tidningskor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 195