SABEL, svensk, 1700-tal.

SABEL, svensk, 1700-tal.
356319. SABEL, svensk, 1700-tal.

P-stämplad klinga. Längd ca 76 cm, klingans längd 63,5 cm.

Slitage, smärre skador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 900