STRÖARE, ett par, nysilver.

STRÖARE, ett par, nysilver.
356295. STRÖARE, ett par, nysilver.

Viners of sheffield. Höjd 16 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 539