BOKHYLLA 1800-talets slut.

BOKHYLLA 1800-talets slut.
35629. BOKHYLLA 1800-talets slut.

Ådringsmålad furu, Snedställda hörn. Längd 85, bredd 44, höjd 187 cm. 3 hyllplan flyttbara. Delbart.

Målning krackelerad/ sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målning krackelerad/ sliten.

Antal besök: 904