LARS PIRAK. Fjällbjörkar vid lapporten, akvarell, signerad.

356266. LARS PIRAK. Fjällbjörkar vid lapporten, akvarell, signerad.

ca 23 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Pirak (1932–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 23 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besök: 4 589