SKÅL PÅ FOT MED LOCK, silver, 1900-tal. Vikt ca 294 gram.

356221. SKÅL PÅ FOT MED LOCK, silver, 1900-tal. Vikt ca 294 gram.

Dekor av delfiner. Svenska importstämplar. Höjd 16 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 750