KULTÅNG, mässing, för 30 kulor, 1800-tal.

356200. KULTÅNG, mässing, för 30 kulor, 1800-tal.

Längd 54 cm.

Ett trähandtag saknas, ett med spricka. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 54 cm.

Antal besök: 1 192