Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
SVEN ERIXON. litgrafier 6 st, syddländska motiv, signerad.
35619. SVEN ERIXON. litgrafier 6 st, syddländska motiv, signerad.
Onumrerade.
Ej examinerade ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
Onumrerade.
Ej examinerade ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 319