KAFFESERVIS, 30 delar, Eschenbach, Bavaria, 1900-tal.

356189. KAFFESERVIS, 30 delar, Eschenbach, Bavaria, 1900-tal.

Floralt motiv på koppar och assietter, 6 olika motiv.
12 koppar; Höjd 7,5 cm.
12 fat; Diam 12 cm.
6 assietter; Diam 16 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar; Höjd 7,5 cm.
12 fat; Diam 12 cm.
6 assietter; Diam 16 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 250