VAS, Lars Hellsten, Skruf, glas, signerad, 1900-tal.

356172. VAS, Lars Hellsten, Skruf, glas, signerad, 1900-tal.

Signerad samt märkt undertill Lars Hellsten, Skruf, HKB 1-2, Hakoubolaget(?) 50 år.
Höjd 21 cm.

Bruksslitage, smärre beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 12 862