GOLVLAMPA, 1940-tal.

35616. GOLVLAMPA, 1940-tal.

Stomme av mässing, rund fotplatta av mahogny med lejontassar av mässing, tre justerbara ljusarmar. Höjd 170 cm.

Slitage, skärmar med brännmärken och fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
35616. GOLVLAMPA, 1940-tal.

Antal besök: 1 272