BORDSLAMPOR, mässing, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

356117. BORDSLAMPOR, mässing, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.

2 bordslampor, Ivars, höjd 39 cm till lamphållare
2 bordslampor, Reijmyre Armatur, höjd 23 cm till lamphållare.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Spricka i en lampa, Ivars.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Spricka i en lampa, Ivars.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 979