VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, gulmetall, 1900-tal.

356115. VÄGGLJUSSTAKAR, ett par, gulmetall, 1900-tal.

Längd 21, höjd 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21, höjd 22 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 462