KOLONNSKÅP, valnöt/rotfaner, empirestil.

356111. KOLONNSKÅP, valnöt/rotfaner, empirestil.

Längd 61, bredd 42, höjd 142 cm.

Fanerresning samt skador på toppen, list saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 712