FICKUR, så kallat mormorsur, boett av 14k guld, Omega.

356096. FICKUR, så kallat mormorsur, boett av 14k guld, Omega.

Yttre diameter ca 33 mm.
Vikt ca 29,1 gram.

Kantskada på urtavla. Slitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttre diameter ca 33 mm.
Vikt ca 29,1 gram.

Antal besök: 1 202