UTSTÄLLNINGEN I NORRKÖPING 1906, 5 delar.

356069. UTSTÄLLNINGEN I NORRKÖPING 1906, 5 delar.

Tallrik Gustavsberg diameter 22 cm.
Kopp hög 12 cm.
Handbok
Akvarell signerad Roye 57 , 34x24 cm.
Karaff, standard hotell. höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kopp hög 12 cm.
Handbok

Bruksslitage.

Antal besök: 1 249