GLÖGGSERVISDELAR, 21 delar, glas, 1900-tal.

356066. GLÖGGSERVISDELAR, 21 delar, glas, 1900-tal.

Bestående av: 8+4+6+1+1 muggar, kanna, höjd ca 6,5 - 20,5 cm.

Slitage, fläckar, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 582