SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets första kvartal.

356006. SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-talets första kvartal.

Ram i grönpatinerad metall. Dekor av figurscen. Spegel, höjd 145 cm. Konsolbord med glasskiva, Längd 60, bredd 22, höjd 57 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 124