SOCKERSKÅL, silver, JLH/SC, Stockholm, 1958, vikt 216,30 gram.

355998. SOCKERSKÅL, silver, JLH/SC, Stockholm, 1958, vikt 216,30 gram.

Höjd ca 9,5 cm.
Stämplad JLH (Skandia-Hultman-Kommanditbolag), SC (Stiltenn Sven Carlsson), Stockholm, kontrollstämpel, H9 (1958).

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 887