SOFFBORD SAMT BORDSPEGEL,18/1900-tal.

35592. SOFFBORD SAMT BORDSPEGEL,18/1900-tal.

Bordsspegel, nyrenässans, valnöt. Höjd 61 cm.

Soffbord, vitmålat, diameter 86 cm.

Bruksslitage, soffbord med sekundär bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 741