Omega, boett av stål, svart urtavla, cal 252, urverk märkt 13521287, boett märkt 2572-9SC 2696, urtavla diameter ca 18 mm. Armband Speidel.
Longines, boett gulddoublé, ljus urtavla, cal 14.16, urverk märkt 9580641, boett märkt 6580-2 191, urtavla diameter ca 15 mm. Armband JB Champion.
Slitage. Skador, däribland på Omegans glas samt Longines urverk..