KAFFESERVISDELAR, benporslin, ca 29 delar, "Salix" röd och svart, Stig Lindberg, Gustavsberg.

355912. KAFFESERVISDELAR, benporslin, ca 29 delar, "Salix" röd och svart, Stig Lindberg, Gustavsberg.

Bestående av kanna, sockerskål, gräddkanna, 6 röda assietter, 6 svarta assietter, 6 svarta koppar med fat, 8 röda koppar med fat.

Bruksslitage. 4 röda kaffefat medföljer, enstaka smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 028