RA Auktionsverket Norrköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FLASKA/KARAFF, Iznik stil.
355906. FLASKA/KARAFF, Iznik stil.
Höjd 15,5 cm.
Bruksslitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15,5 cm.
Bruksslitage, skador.
RA Auktionsverket Norrköping
984